אחד העם 9, תל אביב
*6212

IBI בית השקעות

IBI בית השקעות הוא מבתי ההשקעות המובילים בישראל המציע מגוון רחב של שירותים פיננסיים למגזר הפרטי, העסקי והציבורי. IBI מספק מוצרים כמו ניהול תיקי השקעות, מסחר עצמאי, קרנות נאמנות, השקעות אלטרנטיביות ועוד.

קטגוריות לספק זה

כל המוצרים של IBI

לפי קטגוריה

השקעה במניות

3

סקרנו 3 מוצרים בקטגוריה זו

IBI SMART

אפליקציית המאפשרת לכם לסחור בארה"ב בקלות ובנוחות, כל זאת בעלויות נמוכות, שירות מקצועי ועם חבר בורסה מנוסה ומפוקח. האפליקצייה פשוטה, חדשנית ועם חווית משתמש נוחה.

View Trade

מערכת מסחר מקוונת, פשוטה וידידותית לסוחר בניירות ערך בשווקי ארה”ב.

SPARK

מערכת מסחר SPARK מספקת לסוחר העצמאי גישה נוחה ואמינה לרכישה ולמכירת ניירות ערך שונים הנסחרים בבורסות בתל אביב ובארה”ב, ולניהול פיננסי של תיק ההשקעות. ניתן להיכנס למערכת מכל דפדפן ובכל מקום.

IBI – סקירת שירותי החברה

בית השקעות ibi, מעניק עבור לקוחותיו השונים רשת רחבה של מוצרים פיננסים בפריסה גלובלית, הכוללים בין השאר – ניהול תיקי השקעות בשווקים בחו"ל, קרנות נאמנות, מימון ואשראי עבור המגזר העסקי והשקעות נדל"ן. כמו כן, במסגרת ibi trade, ניתן לבצע מסחר עצמאי בארץ ובארה"ב באמצעות מערכות מתקדמות וחדשניות כמו - אפליקציית IBI SMART, מערכת ibi spark ו -מערכת view trade.


עשרות אלפי לקוחות החברה בארץ ובחו"ל נהנים מפתרונות פיננסיים מתקדמים וחדשניים תוך התאמה אישית לצרכיהם, שקיפות, אחריות מקצועית וראייה הוליסטית רחבה מצד הצוות המקצועי של החברה. בהתאם לכך, מנהלי ההשקעות בארגון מלווים את הלקוחות לאורך כל התהליך, במטרה לבסס עבורם תיק השקעות מותאם באופן אישי, תוך בחינה מדוקדקת של שאר הנכסים העומדים לרשותם וזיהוי הזדמנויות פיננסיות אטרקטיביות המתאימות להם. 


כמו כן, החברה מתהדרת במחלקת מחקר גדולה הנחשבת לאחת המובילות בישראל בתחום הפיננסי, המסקרת חברות פיננסיות רבות מהארץ ומהעולם, במטרה לבחון את המגמות השונות בתחום ולהעניק ללקוחות החברה את הידע והכלים המקצועיים ביותר בתחום ההשקעות והניהול הפיננסי. 

ערכי החברה - אחריות חברתית וסביבתית נרחבת

לצד הפעילות המקצועית המגוונת של החברה, הנהלת בית השקעות ibi שמה דגש רב על פעילות קהילתית וחברתית ענפה עבור ארגונים שונים ויחידים, במטרה להקנות מיומנויות פיננסיות עבור אוכלוסיות שונות בחברה ולתרום לקידום החינוך הפיננסי בישראל. בהקשר לכך, הארגון יוצר שיתופי פעולה רבים עם עמותות וארגונים חברתיים וסביבתיים שונים, כמו – ארגונים ועמותות הפועלים למען בעלי מוגבלויות ועמותות הפועלות למען נוער בסיכון.


כמו כן, הארגון מקדם עקרונות סביבתיים שונים, במטרה להשפיע על עתיד החברה ולהילחם בהרס הסביבה, בין אם על ידי קידום המיחזור באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, חיסכון במשאבים, או באמצעות פעילות ענפה למען צריכה חכמה ומושכלת. 

מערכות מתקדמות למסחר עצמאי

כאמור, במסגרת שירותי החברה, בית השקעות ibi מאפשר ללקוחותיו לבצע מסחר עצמאי באמצעות ibi trade, המציע עבור לקוחות החברה מספר מערכות מתקדמות למסחר בארץ ובארה"ב. כמו כן, הארגון מעמיד לרשות הסוחרים את כל המידע הנחוץ להם לצורך מסחר עצמאי, לצד שירות תמיכה פעיל לאורך כל שעות המסחר. בנוסף, יש באפשרות הסוחרים לבצע פעולות דיגיטליות ומקוונות שונות כמו – המרות מט"ח ועדכון פרטים.


אחת ממערכות המסחר העומדות לרשות לקוחות הארגון, היא ibi spark, הנחשבת לאחת ממערכות המסחר המתקדמות בישראל. מערכת זו מספקת עבור הסוחרים מגוון רחב של אופציות ובהן – רכישה ומכירה של ניירות ערך, אפשרויות מסחר מתקדמות וניהול תיקי השקעות. בנוסף, המערכת מכילה מגוון כלים מתקדמים כמו – בניית רשימות מעקב של נכסים פיננסים, ניתוח טכני של פעולות וגישה למערכת – האורדרנט פרו המכילה מגוון רחב של פעולות מתקדמות. כמו כן, ניתן להשתמש בפלטפורמה גם באמצעות אפליקציה סלולרית הניתנת להורדה בחינם.


מלבד ibi spark, ישנן 2 מערכות מסחר מתקדמות נוספות העומדות לרשות הסוחרים העצמאיים: אפליקציית IBI SMART המאפשרת מסחר בארה"ב, ו -view trade המאפשרת לסחור בניירות ערך בארה"ב.