בן גוריון 9, בני ברק
03-6178888

מקס איט פיננסים

חברת max הוקמה לפני יותר מ20 שנה וכיום היא חברה מובילה בתחום האשראי וה-Payments. היא מחזיקה ביותר משני מיליון כרטיסי אשראי ומספקת שירותי סליקה ליותר מ-40 אלף בתי עסק. לחברה מגוון רחב של שירותים פיננסיים, ביניהם הנפקת כרטיסי אשראי, שירותי סליקה, הלוואות, פתרונות אשראי ואפשרויות תשלום כגון תשלום בנייד.

קטגוריות לספק זה

כל המוצרים של MAX

לפי קטגוריה

ביטוח משכנתא

1

הלוואה לעסקים

1

הלוואה לכל מטרה

1

ביטוח עסק

1

הלוואה חוץ בנקאית

2

מקס איט פיננסים - סקירת שירותי החברה

מקס איט פיננסים מעניקה עבור לקוחותיה הפרטיים והעסקיים מגוון רחב של פתרונות ושירותים פיננסים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. שירותי החברה כוללים בין השאר – מגוון רחב של כרטיסי אשראי המעניקים הטבות רבות, שירותי סליקה עבור עסקים במסגרת לאומי מקס עסקים, אפשרויות תשלום מתקדמות באשראי, הלוואות הניתנות ללקוחות כל הבנקים ומוצרי ביטוח שונים כמו – ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד.


כמו כן, החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות ופלטפורמות דיגיטליות, ביניהן אתר החברה ואפליקציית max, המאפשרות ביצוע מגוון פעולות פיננסיות באופן מהיר ופשוט. 

תפיסה חברתית וסביבתית מתקדמת

כחלק מהתפיסה השירותית המעמיקה של הארגון, מקס איט פיננסים מעניקה ללקוחותיה שירות נרחב העומד בסטנדרטים גבוהים במיוחד. לצד זאת, החברה ידועה גם בפעילותה החברתית והקהילתית הנרחבת הכוללת בין השאר - עשייה התנדבותית מגוונת מצד עובדי החברה ותרומה עבור עמותות שונות. בנוסף, לקוחות החברה המחזיקים בכרטיס אשראי של מקס, יכולים גם הם לסייע עבור מגוון עמותות באמצעות שירות עיגול לטובה, על ידי עיגול התשלום כלפי מעלה.


כמו כן, הארגון מייחס חשיבות רבה לנושא איכות הסביבה, מקדם פעילויות אקולוגיות בקרב עובדי החברה ומחוצה לה ומחזיק מאז שנת 2009 בתקן הסביבתי הבינלאומי המוביל - ISO 14001.

לאומי מקס עסקים – פתרונות מתקדמים לעסקים


כאמור, מלבד שירותים פיננסים מתקדמים עבור לקוחות פרטיים, מקס איט פיננסים מציעה עבור לקוחותיה העסקיים מגוון פתרונות פיננסים מתקדמים באמצעות לאומי מקס עסקים. במסגרת שירות זה, עסקים רבים נהנים ממעטפת רחבה של שירותים פיננסיים חשובים כמו – הלוואות ומימון חוץ בנקאי, כרטיסי אשראי עסקיים ושירותי סליקה מתקדמים הניתנים לביצוע דרך ממשקים רבים ופלטפורמות שונות, בין אם מדובר בסליקה באתר העסק אונליין, או בתשלום המתבצע דרך האפליקציה.


בדרך זו, בעלי עסקים רבים יכולים להמשיך בפעילותם העסקית ללא תלות במקום או בזמן, כך שהסליקה מתבצעת באופן רציף באמצעים דיגיטליים שונים. כמו כן, לאומי מקס עסקים פועלת על פי טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות המאפשרות תשלום בטוח ומאובטח הן במסופי התשלום הפיזיים והן באמצעות תשלום אונליין. 

מקס הלוואה – הלוואות בתנאים גמישים

לא מעט אנשים נרתעים מלקיחת הלוואה בשל תנאים נוקשים למדי, פריסה מצומצמת של תשלומים, ריבית גבוהה במיוחד, או בשל חשש מפני גורמים שונים בשוק האפור. כחלק ממעטפת השירותים של החברה, מקס איט פיננסיים, הנחשבת למובילה בתחום האשראי החוץ בנקאי, החליטה ללכת לקראת הלווים ולהציע עבור לקוחות כל הבנקים הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה בתנאים גמישים במיוחד, עד סכום של 150,000 ש"ח.


במסגרת תנאי ההלוואה, הלווים יכולים להנות מפריסה נוחה של עד כ-84 תשלומים וריבית אטרקטיבית ומשתלמת. כמו כן, מדובר בתהליך מהיר ונגיש המתבצע אונליין או טלפונית, ללא צורך בבירוקרטיה מעייפת, הצגה של מסמכים שונים כמו – תלושי משכורת והחתמה של ערבים.


בנוסף, החברה מאפשרת גם לקיחת הלוואה ספציפית המיועדת עבור רכישת רכב בתנאים גמישים במיוחד, הכוללים בין השאר - פריסה נוחה של עד כ-60 תשלומים ותשלום של מקדמה נמוכה מראש.