ביטוח עסק - איך הוא יכול לעזור לכם?

ביטוח עסק יכול להגן על העסק שלכם מפני מגוון רחב של בעיות איתן הוא עלול להתמודד. כאן תמצאו את כל המידע על ביטוח עסק ותוכלו לבצע השוואה בין ביטוחי עסק מובילים.

איך אנחנו מסקרים ביטוחי עסק

את הביטוחים אספנו עבורכם לאחר סקר שוק של חברות ביטוח מובילות בארץ. אנחנו אוספים נתונים מאתרים רשמיים של החברות ומביאים לכם את פרטי המידע הרלוונטיים ביותר להשוואה יעילה בין האפשרויות הקיימות בשוק, על מנת שתמצאו את ביטוח העסק המשתלם ביותר עבורכם.

ביטוח עסק - איך הוא יכול לעזור לכם?

ניהול עסק דורש מגוון רחב של מיומנויות החל בניהול כוח אדם, עבור דרך פעילות התכנון והייצור וכלה במרכיב החשוב ביותר – המכירות, שהן נשמת אפו של כל עסק מצליח. ואולם למרות המאמצים ולמרות הפעילות הנמרצת והממוקדת של בעלי העסק והקברניטים שלו, עלול העסק להיתקל בבעיות ובמצבים שלא בהכרח תלויים בו.

 

עם המצבים הללו ניתן למנות פגיעה ברכוש, אובדן רווחים ותקלות בייצור, שעלולות להאט ואף לעצור את הייצור לזמן ממושך. בנוסף, העסק עלול לעמוד גם בפני קשיים בעקבות התקפות סייבר, שריפות ועוד סוגים שונים ומשונים של נזקים. ביטוח עסק איכותי המותאם לצרכים ולהעדפות של בעלי העסק נועד לתת מענה הולם בכל אחד מהמקרים הללו. במקרה של אירועי ביטוחי, בסעיף הרשום בפוליסת הביטוח של העסק, יקבל העסק פיצוי מחברת הביטוח בהתאם למה שנקבע בפוליסה.

 

במאמר להלן נעסוק בנושא ביטוח עסק וביתרונות הגלומים בפוליסה מהסוג הזה לעסק, לבעלים ולשותפים העסקיים שלו. מה זה בעצם ביטוח עסק ומה המטרה שלו? מהם הסעיפים העיקריים שבהם מטפל ביטוח העסק? מה זה מקרה ביטוח ומתי ניתן לתבוע את חברת הביטוח בגין המקרה? מה בין ביטוח רכוש לעסק לבין ביטוח אחריות מקצועית? מהם הסעיפים החשובים שכדאי לכלול בפוליסת הביטוח של העסק? האם כדאי רכוש פוליסת ביטוח עסק באמצעות סוכן, או שאפשר להסתפק בפוליסה באמצעות ביטוח ישירות אל מול חברת הביטוח? איך לבחור את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבור העסק שלך? כדאי לקרוא – בשורות להלן נשיב לשאלות הללו בהרחבה ובאופן הברור ביותר.

מה זה ביטוח עסק ומה המטרה שלו?

פוליסת ביטוח עסק היא פוליסה שנועדה לבטח את העסק ואת נושאי המשרה שלו מפני מגוון רחב של בעיות עסקיות, תקלות, מצבים פיננסיים בעייתיים וסיכונים אובייקטיביים שהעסק עלול להתמודד איתם במהלך הפעילות העסקית ובכלל. אם וכאשר מתרחש מקרה ביטוח, שהוא אחד המצבים המוזכרים בפוליסת הביטוח ונכללים בה, יקבל העסק פיצוי כספי בהתאם למפורט בפוליסת ביטוח העסק שנרכשה.

 

המטרה העיקרית והחשובה ביותר של פוליסת ביטוח עסק היא לפצות את העסק עבור נזקים שנגרמו לו, ולהחזיר אותו למצב שבו הוא יוכל להמשיך ולבצע את הפעילות העסקית שלו כבעבר. הפרמיה שהעסק משלם עבור הפוליסה משקפת את התמורה שחברת הביטוח מקבלת עבור ההסכמה שלה לבטח את העסק על פי תנאי הפוליסה. התמורה תתקבל אם הנזק שנגרם לעסק אכן תואם למה שמפורט בפוליסת הביטוח. בנוסף, התמורה תהיה בהתאמה לסכום שנקבע מראש בין בעל העסק או אמונים עליו, לבין חברת הביטוח שממנה נרכשה פוליסת הביטוח עבור העסק.

לפי ספק

ביטוח ישיר

1

הפניקס

1

איילון חברה לביטוח

1

הראל חברה לביטוח

1

כלל

1

מנורה מבטחים

1

מקס איט פיננסים

1

מגדל שוקי הון

1

השוונו בין 9 חברות ו - 8 מוצרים!

ביטוח עסק - ביטוח ישיר

ביטוח עסק מכסה אתכם על נזקים שעלולים להיגרם לעסק שלכם, הן למבנה והן לתכולה, בעקבות שריפה, שוד וסיכונים רבים נוספים