השוואת ביטוח רכב - הצעות מחיר הכי טובות שלנו לשנת 2024

מעודכן אפריל 2024

Rounded avatar

משה כסיף

כתב כלכלי ותיק בפורטלים מובילים

לפני שמתחילים להשוות בין הצעות מחיר, חשוב לקבוע תחילה מהם הסעיפים החשובים עבורכם. הסעיפים הללו יכולים להיות ביטוח השתתפות עצמית, ביטוח שמשות וחלקים יקרים או ביטוח מפני נזקי טבע או סעיפים אחרים.


בשלב הבא יש לבקש הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח. אחרי שמקבלים את הצעות המחיר, כדאי לבחור את הזולות ביותר ולבדוק אם הן כוללות את הסעיפים החשובים עבורכם. בהצעות שבהן חסרים סעיפים חשובים, כדאי לרשום בדיוק אילו סעיפים אתם רוצים להוסיף להצעה לא מומלץ לסמוך על הזיכרון ויש לפרט בדיוק מה אתם רוצים.


בשלב הבא יש לפנות לחברת הביטוח ולבקש הצעה שכוללת את הסעיפים המשמעותיים שהוספתם. גם כאן, חשוב לקבל כמה הצעות ולהשוות מחירים. לאורך כל הדרך חשוב לזכור כי מחירי הביטוח, בדגש על הביטוח המקיף לרכב, אינם קבועים מראש והם נתונים במידה רבה לשיקול הדעת של החברות המבטחות.


אחרי קבלת הצעות המחיר ובדיקת ההתאמה שלהן לצרכים שלכם, ניתן לעבור לשלב ההתמחרות. בשלב הזה כדאי לנהל משא ומתן אל מול חברות הביטוח שנבחרו, במטרה לנסות ולהוזיל את המחיר שנמסר בהצעת המחיר המתוקנת. ההוזלה יכולה להתבסס על העדר תביעות קודמות או על העובדה שברכב נוהגים רק נהגים מנוסים. אם יש לכם יותר מכלי רכב אחד, גם זה יכול לעזור לכם בהליך ההתמחרות ולגרום לחברות המבטחות לשפר את הצעת המחיר שניתנה לכם. אם תפעלו נכון, תוכלו לשפר מאד את הכיסוי הביטוחי שלכם עבור הרכב.


אנחנו בbwise ריכזנו עבורכם הצעות מובילות לביטוח רכב.

איך אנחנו מסקרים ביטוחי רכב

את ביטוחי הרכב אספנו עבורכם לאחר סקר שוק של חברות הביטוח המובילות בארץ. אנחנו אוספים נתונים מאתרים רשמיים של חברות הביטוח ומביאים לכם את פרטי המידע הרלוונטיים ביותר להשוואה יעילה בין הביטוחים הקיימים בשוק, על מנת שתמצאו את ביטוח הרכב המתאים ביותר עבורכם.

מחפשים ביטוח רכב? תנו למומחים שלנו לעזור

שלחו לנו את הפרטים שלכם ואחד מהמומחים שלנו יחזור אליכם

שליחה

השוואת מחירי ביטוח רכב לשנת 2024